Bolek 2012 - dzień dwudziesty pierwszy

Dzień 21 (21 sierpnia 2012) - HISZPANIA

Nasz drugi dzień w słonecznej Barcelonie. Rano szybko zjedliśmy śniadanie, a potem poszliśmy na autobus. Ten dzień chcieliśmy spędzić na plaży, musieliśmy przecież odpocząć ;)
Od kierowcy dowiedzieliśmy się, że musimy dojść na Plaça d'Espanya i wsiąść w autobus z numerem 157. Tak też zrobiliśmy, jednak wysiedliśmy trochę za wcześnie i pobłądziliśmy. Udało nam się znaleźć McDonalda przy plaży, w którym podładowaliśmy trochę telefony. Michał w międzyczasie stwierdził, że musi pójść do marketu, bo kończy nam się picie. Gdy już wrócił całą trójką poszliśmy na plażę. Pogoda była cudowna!


Po opalaniu i zabawie na plaży, poszliśmy na drinki. To był bardzo miło spędzony czas, potrzebowaliśmy już takiego spokoju i odpoczynku :) Po powrocie pod nasz autokar poszliśmy jeszcze zobaczyć obiekty olimpijskie na wzgórzu Montjuïc, koło których spędziliśmy noc. Znajduje się tam również charakterystyczna, biała wieża telekomunikacyjna z olimpiady w 1992r. 


Zjedliśmy kolację, spakowaliśmy się do autokaru i ruszyliśmy w długą drogę. Ze smutkiem opuszczaliśmy gorącą, słoneczną Hiszpanię... 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za komentarze! Jest nam bardzo miło, że czytacie naszego bloga :)

instagram