Czas na kolejną podróż...

Ale ten czas pędzi... dopiero co szykowaliśmy się na nasz pierwszy wyjazd z Bolkiem w 2012 roku, a już jutro ruszamy w kolejną podróż... 

Wyjazdy z Bolkiem są niezwykłe, dają nam swobodę i niezależność. Uczą samodzielności, radzenia sobie w trudnych, czasami nawet ekstremalnych sytuacjach oraz wzajemnego wspierania się. Mimo, że jedziemy autokarem i jesteśmy grupą, każdy może robić co mu się podoba. Nie ma z góry ustalonego planu i właśnie to jest w tym piękne. Każdy zwiedza z kim chce i co chce, a jeśli woli odpoczywać, to odpoczywa. Nigdy nie wiemy gdzie będziemy spać i czy w ogóle będziemy spać. To jest prawdziwa szkoła przetrwania... Pomimo tego, że czasami jest ciężko, są to naprawdę niezwykłe wyjazdy, a wspomnienia jakie po nich pozostają... nie do opisania! Zwiedzamy mnóstwo przepięknych miast i miasteczek, niektóre wielkie i często odwiedzane przez turystów, a niektóre, pomimo swojego uroku, pomijane przez nich. Tak cudownych chwil nie da się przeżyć siedząc w hotelu. Właśnie dlatego już po raz trzeci ruszamy w podróż wraz z Bolkiem :)

W planach mamy 9 państw: Słowacja, Węgry, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Słowenia, Austria, Czechy. W paru z nich już byliśmy, a niektóre są dla nas jeszcze obce i nieznane. Dlatego już na samą myśl o wyjeździe jesteśmy bardzo szczęśliwi ;) 

Torby spakowane, przewodniki przygotowane... Ostatnia noc w swoim łóżku... Od jutra śpimy na karimatach! ;)

Wracamy 24 sierpnia, mamy jednak nadzieję, że czas na Bolku nie będzie tak gnał ;)

Obydwoje bardzo dziękujemy rodzicom Marty, bo gdyby nie ich pomoc, nasz wyjazd nie doszedł by do skutku! Dziękujemy również rodzicom Michała za pomoc. :)

"Nie ma nic piękniejszego niż chwile przed podróżą, chwile, gdy jutrzejszy horyzont przychodzi nas odwiedzić i dać nam swoje obietnice." - Milan Kundera


Po powrocie zdamy szczegółową relację z wyjazdu! Do zobaczenia niedługo ;)

Marta i Michał

Komentarze

 1. Fantastycznego wyjazdu, mnóstwa przygód, cudnych kadrów i duuuużo zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 2. pogody ducha i nad głowami!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bezpiecznej podróży, wspaniałej pogody, emocjonujących przygód, niezapomnianych chwil, a dla nas dużo, dużo zdjęć. Pozdrawiamy i czekamy z niecierpliwością na powrót!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjemnej drogi i piękneej pogody ;)

  http://aiden-ejsmont.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za komentarze! Jest nam bardzo miło, że czytacie naszego bloga :)

instagram