Wyjazd w góry 2012 - Ośrodek ZŁOTY POTOK


W lipcu 2012 roku wybraliśmy się z moimi rodzicami w Sudety, by trochę odpocząć od zanieczyszczonego, miejskiego klimatu. Nasz wybór padł na Pokrzywnę, znajdującą się w samym sercu Gór Opatowskich. Przeglądając w internecie zdjęcia, planowaliśmy jak spędzimy ten tydzień, a nie zamierzaliśmy leniuchować ;)
Droga z Wrocławia minęła nam dość szybko, bo coś około 4 godzin. Po przyjeździe zjedliśmy obiad, a następnie zostaliśmy zakwaterowani w naszym tymczasowym domku, o którym napiszę później. Już na wstępie muszę przyznać, że byliśmy zachwyceni tym miejscem i widokami tak niecodziennymi dla zwykłych mieszczuchów ;) Byliśmy trochę zmęczeni podróżą, lecz nie mogliśmy wysiedzieć w domku i poszliśmy na krótki spacer po okolicy. 

Idąc kawałek szlakiem prowadzącym na Biskupią Kopę, obiecaliśmy sobie, że któregoś dnia ją zdobędziemy, ale o tym już w kolejnych postach ;) 


Zachwycaliśmy się dosłownie wszystkim co nas otaczało -  leśnymi krajobrazami i tą wspaniałą zielenią! Coś pięknego :)Po spacerze wróciliśmy do naszego Ośrodka, by zjeść obiadokolację w Karczmie Zbójnickiej. Posiłki były wyjątkowo dobre, więc polecamy ;)
Ośrodek Złoty-Potok położony jest w samym sercu Gór Opawskich, w miejscowości Pokrzywna. W swojej ofercie posiadają do wynajęcia domki letniskowe. Znajduje się tam również pole namiotowe. 

Adres i kontakt:
Ośrodek Wypoczynkowy ZŁOTY-POTOK
48-267 Jarnołtówek, Pokrzywna 76
tel. +48 607 399 967

Na terenie ośrodka można bardzo miło spędzić czas, co widać na naszych poniższych zdjęciach ;) 

Domek letniskowy typu Brda, w którym mieliśmy spędzić ten tydzień bardzo przypadł nam do gustu. Był malutki (bo trzeba pamiętać o tym, że mieszkaliśmy tylko w połowie domku), lecz znajdowało się w nim wszystko czego potrzebowaliśmy - toaleta, prysznic z ciepłą wodą, skromny aneks kuchenny. Jednak największa dla nas frajdą był balkon i taras przed domkiem ;)To był męczący dzień, lecz byliśmy pełni optymizmu... w końcu byliśmy na wakacjach! :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za komentarze! Jest nam bardzo miło, że czytacie naszego bloga :)

instagram