Shree Swaminarayan Mandir Kingsbury i Silver Jubilee Park w Londynie

Któregoś dnia naszego pobytu w Londynie postanowiliśmy, że pójdziemy przejechać się autobusem linii 302 z Marty Tatą i od razu zahaczymy o park, który parę razy mijaliśmy. Był już wieczór, lecz nie było jeszcze zbyt ciemno, cieszyło nas to, bo z parku wspaniale widać Wembley. High Road

Belton Road

Zaraz obok parku, który był naszym celem na dziś, znajduje się hinduska świątynia - Shree Swaminarayan Mandir Kingsbury. Jest to stosunkowo młoda budowla, została zbudowana w 2014 roku, a jej budowa trwała zaledwie kilka miesięcy. Znajduje się tam rownież kompleks zabaw do zakresu działalności kulturalnej, artystycznej, sportowej, edukacyjnej i charytatywnej.

Lecz naszym głównym celem był dziś spacer po Silver Jubilee Park - jest to dość spory park znajdujący się w dzielnicy Kingsbury. Znajduje się tam plac zabaw dla dzieci, darmowa siłownia na świeżym powietrzu oraz wyremontowane korty tenisowe. Lecz jest tam również sporo miejsca na spokojny spacer z widokami na miasto i Stadion Wembley :)


WembleyPo wieczornym spacerze poszliśmy na przystanek i czekaliśmy aż autobusem przyjedzie po nas Marty Tata, który był w pracy ;) To był naprawdę fajny wieczór :)

Komentarze

  1. Na pewno spędziliście miło czas, z dala od miejskiego zgiełku :) Mogliście wtedy trochę odpocząć od wielkiej metropolii ...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękujemy wszystkim za komentarze! Jest nam bardzo miło, że czytacie naszego bloga :)

instagram