O NAS

ZAKOCHANI W PODRÓŻY


Marta – Na co dzień mama Kubusia, żona Michała i pani Rudego oraz Ciapka. Obroniła licencjat na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz magistra z Zarządzania. Pracuje w administracji. W wolnych chwilach nie pogardzi dobrą książką lub muzyką. Uwielbia oglądać "Katastrofy w przestworzach", a później boi się wejść na pokład samolotu. Lubi robić zdjęcia i podróżować. Co chwilę wyszukuje nowe miejsca, które chciałaby zobaczyć wraz ze swoją rodziną, która jest dla niej najważniejsza.  To ona zawsze robi plan zwiedzania i bardzo się wkurza, gdy ktoś się go nie trzyma.

Michał – Na co dzień tata Kubusia, mąż Marty i pan Rudego oraz Ciapka. Z wykształcenia inżynier logistyki, a zawodowo jest operatorem-programistą maszyn CNC. W czasie wolnym zapalony czytelnik Fantasy i Sc-fi oraz samouk gitarzysta/basista. Lubi podróżować wraz ze swoją szaloną rodziną. To on zawsze jest kierowcą i ogarnia mapę.

Jakub Na świecie pojawił się 27 marca 2017 roku, a już ma za sobą liczne loty samolotem oraz podróże. Jest niezwykle grzecznym, ciekawym świata dzieckiem. W podróży jest nieuciążliwy i uśmiechnięty. Uwielbia pociągi, a Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej to jedno z jego ulubionych miejsc. Aktualnie uczęszcza do przedszkola i uczy się wielu nowych rzeczy.

Rudi – Kochany, rudy pies. Często nazywany Rudełkiem, Rudeuszem lub po prostu Rudym. Adoptowany w marcu 2016 roku z wrocławskiego schroniska. Uwielbia długie spacery, swoją pomarańczową piłeczkę oraz przytulanie. Jest dzielnym kompanem w podróży i nigdy nie marudzi. Ulubione słowa to "Rudi pojedzie".


Zapewne wielu z was uważa, że dziecko będzie ograniczać nas w realizacji naszych podróżniczych planów. Zawsze chcieliśmy być „młodymi” rodzicami, dlatego zaraz po ślubie zdecydowaliśmy się na powiększenie naszej rodzinki. Wiadomo, niektóre plany musieliśmy odłożyć w czasie, ale chcemy pokazać wam, że z dzieckiem też można podróżować! Powiem nawet więcej... z dzieckiem podróże stały się bardziej ekscytujące. Możemy nie tylko poznawać świat, ale i pokazywać go naszemu synkowi! Razem dążymy do realizacji naszych marzeń i planów, nie tylko tych podróżniczych... a plany mamy bardzo ambitne :) Blog jest głównie naszym wspólnym pamiętnikiem z podróży, opisem przygód jakie przeżyliśmy, a którymi chcielibyśmy się podzielić.


"Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje (teraz już we czworo), po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień." - Ernest Hemingway 


Komentarze

instagram